slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні графітчики розмалювали два приміські поїзди Придніпровської залізниці 18/02/2022

У січні 2022 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 2 випадки вандалізму щодо приміського рухомого складу, обидва – розмалювання вагонів графіті.

Приміські електропотяги обмалювали на ст. Дніпро-Головний та Лозова. Збитки від дій вандалів склали майже 8 тис. грн, ураховуючи витрати на відновлення належного вигляду рухомого складу. Залізничники звернулися з відповідними заявами до місцевих органів поліції.

У 2021 році на Придніпровській залізниці трапилося 38 випадків вандалізму і в 13 – було нанесення графіті на приміські состави. Перевізникові завдано понад 200 тис. грн збитку.

Нагадаємо, що пасажирські залізничні перевезення в приміському сполученні є найбільш масовими, всепогодними та загальнодоступними, а моторвагонний рухомий – дефіцитним. Приміські поїзди щодня перевозять тисячі пасажирів, значна частина яких із соціально вразливих категорій населення.

Тож закликаємо громадян бережливо ставитися до моторвагонного рухомого складу, застосовувати свою силу і проявляти творчі таланти лише для добрих справ.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.