slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні Придніпровська залізниця перевезла у приміському сполученні майже 443 тис. пасажирів 18/02/2022

У січні Придніпровська залізниця перевезла у приміському сполученні майже 443 тис. пасажирів

Кожен восьмий пасажир, який у січні цього року подорожував залізницею в приміському сполученні, користувався пільговим проїздом – 56,1 тис. осіб.

Наразі пільги на проїзд у приміських поїздах мають 16 категорій пасажирів. Зокрема, це учасники бойових дій, діти – віком від 6 до 14 років, сироти, позбавлені батьківського піклування та з багатодітних родин; особи з інвалідністю, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, студенти та учні ПТУ, батьки військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; пенсіонери за віком, ветерани – військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, Державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; та ін.

Нагадаємо, що обов’язок пасажирів платної категорії – придбати квиток на повний маршрут поїздки в касах залізничних вокзалів (станцій), за відсутності кас – безпосередньо в провідника-касира на шляху прямування приміського електропоїзда.

Пасажири пільгових категорій повинні мати при собі документ, що засвідчує їх право на пільгу під час проїзду залізничним транспортом (окрім дітей віком від 6 до 14 років). Пільговикам, які мають право на безоплатний проїзд (тобто 100-відсоткову знижку), повинні звертатися до квиткових кас, щоб оформити посадковий талон. Це дозволить залізничникам вести коректний облік пасажирів, яким надаються послуги за пільговими тарифами, а відповідно – звертатися за відшкодуванням цих витрат до замовників соціальних перевезень.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.