slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці нарощують обсяги контейнерних перевезень 22/02/2022

У січні 2022 року по регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відправлено та прибуло 79 контейнерних поїздів. Це на 34 потяги (або в 1,8 раза) більше, ніж у січні 2021 року, та на 7 потягів (або на 9,7%) перевищує середньомісячну кількість контейнерних поїздів у минулому році.

За перший місяць 2022 року придніпровські залізничники відправили 41 контейнерний поїзд, прийняли – 38 (за аналогічний період минулого року відповідно 23 та 22).

У січні цього року залізницею курсували 12 пар контейнерних поїздів за напрямками Нікополь – Поромна, Верхньодніпровськ – Одеса-Порт, Верхньодніпровськ – Чорноморська, Новомосковськ-Дніпровський – Одеса-Порт, Новомосковськ-Дніпровський – Чорноморська, Новомосковськ-Дніпровський – Харків-Сортувальний, Дніпро-Ліски –Чорноморська, Запоріжжя-Вантажне – Одеса-Порт, Запоріжжя-Вантажне – Чорноморська, Пологи – Одеса-Порт, Пологи – Чорноморська, Київ-Ліски – Нікополь та зворотно. Тоді як торік у січні було відправлено лише 4 пари таких поїздів за маршрутами Нікополь – Поромна, Нікополь – Ізов, Верхньодніпровськ – Одеса-Порт, Новомосковськ-Дніпровський – Чорноморська і зворотно.

Залізниця відправила контейнерними поїздами 30% усіх вантажів, прийнятих до перевезення в контейнерах. Решту було відправлено окремими групами в складі вантажних поїздів.

Загалом у січні 2022 року в межах регіональної філії було завантажено 5074 великотоннажні контейнери, розвантажено – 1969, що перевищує відповідні показники минулого року на 1,9% та 3%. У контейнерах переважно перевозили сталь у рулонах, прокат чорних металів, феросплави, труби, руду, полімери, олію, патоку, крохмаль, шрот.

Нагадаємо, що перевагами контейнерних перевезень є їх універсальність, зручність та економічність.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.