slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі затримано розкрадача залізничного майна 29/09/2022

У надскладних умовах воєнного періоду підрозділи відомчої воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією посилюють протидію розкрадачам залізничної інфраструктури, які своїми злочинними діями створюють загрозу безпеці руху та його учасників, забезпеченню обороноздатності України.

Днями спільна група у складі працівників стрілецької команди ст. Синельникове Дніпровського загону ВОХОР та Синельниківського районного управління ГУНП в Дніпропетровській області виявила в одному з приватних господарств с. Роздолля Вільнянського району Запорізької області трансформатори з релейних шаф та рюкзак зі злодійським інструментом.

37-річного власника садиби неодноразово затримували за розкрадання елементів залізничної інфраструктури. За судовими вироками він сім разів відбував покарання у вигляді позбавлення та обмеження волі, однак протизаконної діяльності не полишив.

Вилучені елементи дозволяють підозрювати чоловіка щонайменше в трьох умисних розукомплектуваннях залізничних пристроїв енергопостачання й засобів сигналізації та зв’язку. Ці крадіжки на загальну суму 55 тис. грн були скоєні в липні-серпні на перегонах Івківка – Славгород та Синельникове ІІ – Вишневецьке.

Наразі ВОХОР та Нацполіція вживають заходів, щоб з’ясувати причетність затриманого вандала до низки схожих злочинів на території Дніпропетровської та Запорізької областей.

Загалом з початку 2022 року підрозділи відомчої воєнізованої охорони, які несуть службу на Придніпровській залізниці, попередили 112 випадків розкрадання елементів залізничної інфраструктури на суму майже 5,5 млн грн, затримали 157 зловмисників.