slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готуються до роботи взимку 13/10/2022

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершують підготовку всіх господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, залізничники відремонтували понад 60 км колії, більш як 600 км контактної мережі, понад 240 стрілочних переводів, обладнаних електрообігрівом, та більше 1,9 тис. – пневмообдувкою; підготували до експлуатації в холодні пори року системи централізованого блокування і зв’язку майже 4,3 тис. станційних стрілок та майже 1,7 тис. дільничних систем.

Напоготові до робіт в умовах зимової негоди снігоочисні колійні машини, понад 270 одиниць автотранспорту й техніки для прибирання снігу.

На залізниці відремонтовано 186 виробничих будівель і споруд. Ремонти покрівель, утеплення дверей та вікон тривають. У структурних підрозділах також налагоджують опалювальні, вентиляційні й каналізаційні системи, тепло- та електромережі, готують до запуску котельні, а на випадок нештатних ситуацій – альтернативні варіанти опалення приміщень.

До активного використання взимку готують також пункти обігріву залізничників, які працюватимуть надворі; гардеробні, душові кімнати та сушарні.

Ведеться закупівля зимового спецодягу й спецвзуття, необхідного для снігоочисних робіт інвентарю, а також активна підготовка первозимників.

Заходи, які вживаються, спрямовані на забезпечення стабільної роботи залізниці в осінньо-зимовий період.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.