slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Нагородами відзначено понад 100 придніпровських залізничників 10/11/2022

Укрзалізниця стала точкою опори країни у найскладніший час, фактично другим фронтом. З нагоди професійного свята залізних бійців цього фронту, які працюють на Придніпровській залізниці, було відзначено численними нагородами від товариства, місцевої влади, керівництва магістралі.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання в небезпечних умовах виробничих завдань із перевезення пасажирів та вантажів, ліквідацію наслідків воєнних дій, проведення відновлювальних робіт, запобігання пожежам і руйнуванню інфраструктури почесними відзнаками Укрзалізниці нагороджені 16 придніпровців – представники всіх господарств магістралі. Високі нагороди залізничникам вручив член правління АТ «Укрзалізниця» Роман Черніцький, подякувавши за трудовий героїзм та відповідальну громадянську позицію.

Одинадцять працівників Придніпровської залізниці, в тому числі й директор регіональної філії Олександр Момот, заохочені відзнаками Дніпропетровської та Запорізької обласних військових адміністрацій за вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту в умовах воєнного стану.

Почесні відзнаки від керівництва регіональної філії отримали понад 80 придніпровців.

Вітаючи колектив з нагоди професійного свята, Олександр Момот підкреслив, що «залізничники в усі часи були і надалі будуть готові до сумлінного, відповідального виконання своїх обов’язків, всесезонної роботи в режимі 24/7, до жорсткої дисципліни та завдань державного масштабу і важливості».