slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники приєднаються до проведення Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 11/11/2022

14-20 листопада у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройде Тиждень безпеки дорожнього руху. Його мета - об’єднати зусилля всіх учасників руху для зменшення аварійності й травматизму; враховуючи реалії воєнного стану, вжити профілактичні заходи, спрямовані на гарантування безпеки руху на автомобільних шляхах України, в тому під час перетину залізничних переїздів.

Упродовж тижня у виробничих колективах магістралі проведуть позапланові технічні заняття з працівниками щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху, підвищення рівня транспортної і пішохідної дисципліни, стану й основних причин дорожньо-транспортного травматизму та його профілактики.

Особлива увага приділятиметься водіям відомчого автотранспорту, особам, відповідальним за підготовку транспортних засобів до виходу на лінію, а також пішоходам.

Зокрема, у передрейсових інструктажах автомобілістів акцент робитиметься на особливу пильність у темний час доби, насамперед на шляхах, які проходять через населені пункти; на дотриманні швидкісного режиму й дистанції руху, особливостях поїздки знеструмленим містом.

Пішоходів націлюватимуть на обов’язкове використання світловідбивних елементів на одязі, взутті, сумках, а також носінні із собою ліхтарика, який у цілковитій темряві убезпечить і свого власника, й керманичам автотранспорту допоможе побачити людину на пішохідному переході.

Водійський склад регіональної філії також опанує практичні навички надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП.

У господарствах залізниці перевірять готовність транспортних засобів до роботи в осінньо-зимовий період, зокрема, заміну шин на зимові й проведення відповідного сезону технічного обслуговування.

На залізничних переїздах за потреби відновлять дорожні знаки та розмітку, в тому числі пішохідну, зовнішнє освітлення; забезпечать водіям автотранспорту нормативну видимість поїздів, які наближаються до переїзду, тощо.

Дорожній захід дозволить залізничникам долучитися до Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, що проводитиметься в рамках II-го Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в 2021-2030 роках, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.