slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці презентували оновлений рухомий склад 11/11/2022

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшла традиційна виставка-огляд локомотивів та приміських електропоїздів. Рухомий склад, якому виконали ремонт і модернізацію, презентували локомотивні та моторвагонне депо магістралі.

Свіжопофарбовані тепловози, електровози й приміський електропоїзд вишикувалися на одній із платформ вокзалу Дніпра.

«Війна – не привід опускати руки і впадати в депресію, – розповів директор регіональної філії Олександр Момот. – Особливо, якщо справа стосується безпеки чи умов праці наших залізничників, які в надскладний для країни час забезпечують стабільні вантажні й пасажирські перевезення».

Саме тому на Придніпровській магістралі і у воєнний час не припинили оновлення рухомого складу, окремі локомотиви фактично повертають до життя після тривалого простою.

Головна вимога до ремонтів та супутніх їм покращень і модернізацій, які виконують у локомотивних і моторвагонних депо, на профільних ремонтних заводах, – гарантувати безвідмовну й безпечну роботу рухомого складу, а також створювати локомотивним бригадам сучасні комфортні умови праці.

Відповідно до цього завдання виставковим локомотивам і електропоїзду не лише відремонтували кузови, тягові електродвигуни, колісні пари й електронне обладнання, але й встановили сучасні дзеркала заднього огляду, зовнішні світлодіодні прожектори та буферні ліхтарі, таке ж освітлення – у кабінах, на пультах та вимірювальних приладах, у внутрішньолокомотивних коридорах та відділеннях; змонтували електричні склоочисники замість старих пневматичних, плавкі запобіжники замінили на автоматичні вимикачі тощо.

Для поліпшення умов праці локомотивних бригад у кабінах з’явилися крісла покращеної ергономіки, системи охолодження, холодильники та мікрохвильові печі, розетки для побутових потреб. Окрім того, кабіни було утеплено шляхом ущільнення дверей та вікон, тут оновили шумоізоляцію та обшивку з негорючих матеріалів, на лобових вікнах облаштували сонцезахисні жалюзі. Увесь рухомий склад ззовні та всередині пофарбований сучасними багатокомпонентними фарбами.

У відремонтованому приміському електропоїзді ЕПЛ2Т ремонтники подбали і про комфорт пасажирів: оновили салонні дивани, ущільнили вікна, щоб унеможливити протяги, модернізували розсувні вхідні двері, що дозволяє безперешкодно потрапляти до потягу пасажирам на візках.

Після комісійного огляду виставки кращими експонатами було визнано електровоз ВЛ-8, тепловоз ЧМЕ3 та приміський електропоїзд ЕПЛ2Т.