slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці поєднують електро- й теплотягу для безперебійних перевезень пасажирів у приміському секторі 07/12/2022

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживає заходів, щоб і в умовах масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури України забезпечувати стабільні перевезення пасажирів у приміському сполученні.

На залізниці розроблено й апробовано систему оперативного заміщення електротяги теплотягою у приміському пасажирському русі.

У разі знеструмлення контактної мережі та пристроїв СЦБ, що унеможливлює рух приміських електропоїздів, на маршрути виходять приміські поїзди на теплотязі. Ці поїзди курсують за спеціальним графіком складами з пасажирських вагонів.

Залежно від ситуації з електроживленням залізничники застосовують варіанти повного чи локального переходу в приміському русі з електротяги на теплотягу; якщо є змога, комбінують їх.

Просимо пасажирів стежити за оновленням інформації щодо приміського руху на офіційних джерелах регіональної філії, уважно слухати повідомлення дикторів на вокзалах і станціях, з розумінням ставитися до ситуації.

Залізничники роблять усе можливе, щоб довезти вас туди, куди вам треба.