slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На вокзалі Дніпро-Головний пасажири успішно опановують зарядні станції для ґаджетів 31/01/2023

Потужні багатосекційні зарядні пристрої були в короткий строк вироблені в Туреччині спеціально для України й надані АТ «Укрзалізниця» групою казахстанських підприємців-доброчинців Kusto Group. Головний залізничний вокзал Дніпра як один з найбільших в України отримав 6 таких станцій.

Зарядні пристрої встановили в залах очікування, зокрема й у тому, який було перетворено на «Фортецю незламності».

Кожна станція може одночасно заряджати 8 смартфонів, окремі мають ще й додаткову комірку для ноутбука. Усі підключені до резервного живлення (генераторів) на випадок знеструмлення вокзалу в разі планових відключень електроенергії чи можливих блекаутів. Це дає пасажирам можливість під час залізничної подорожі залишатися на зв’язку з рідними, друзями та партнерами.

Ще одна перевага цих зарядних пристроїв – простота в користуванні. Секції схожі на комірки камер схову (хіба що з розеткою та зарядними шнурами всередині), зачиняються-відчиняються подібно. Можна поставити свій ґаджет заряджатися, закрити дверцята секції на код і присісти у залі очікування чи відійти у справах. До того ж, послуга безоплатна.

За словами начальника вокзалу Дніпро-Головний Вадима БУСУРУЛОВА, пасажири успішно опановують нову техніку. Обізнана молодь швидко справляється самотужки, літнім пасажирам приходять на допомогу працівники вокзалу, зокрема чергові в залах очікувань. Тож жодних складнощів не виникає.

Окрім головного вокзалу Дніпра, в межах Придніпровської залізниці потужні багатосекційні зарядні станції отримали також інші вокзали зі значним пасажиропотоком – Запоріжжя-1, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Рокувата, Апостолове.