slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці провели виставку-огляд відремонтованого рухомого складу 13/02/2023

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшла виставка локомотивів та приміських електропоїздів. Це вже четверта від початку військового вторгнення в Україну презентація рухомого складу магістралі, оновленого шляхом ремонту і модернізації.

Традиційним місцем проведення заходу став центральний вокзал м. Дніпро, а виставковими експонатами – 5 локомотивів (електровози ВЛ8, ВЛ11М5, ВЛ11М6, ЧС2, тепловоз ЧМЕ3) та приміський електропоїзд ЕР-2.

Презентований рухомий склад було відремонтовано й модернізовано в деповських умовах. Зокрема, фахівці депо відновили кузови, тягові електродвигуни, колісні пари та електронне обладнання, обладнали локомотиви та електропоїзд сучасними дзеркалами заднього огляду, електричними склоочисниками, автоматичними вимикачами, зовнішнім та внутрішнім світлодіодним освітленням тощо.

Щоб поліпшити умови праці локомотивних бригад у кабінах було встановлено крісла покращеної ергономіки, системи охолодження, холодильники та мікрохвильові печі, розетки для побутових потреб, сонцезахисні жалюзі. Кабіни також утеплили та обшили сучасними негорючими шумопоглинальними матеріалами.

Ззовні та всередині виставковий рухомий склад пофарбований багатокомпонен-тними фарбами, що зберігатимуться тривалий час та виконуватимуть антикорозійну функцію.

У приміському електропоїзді ремонтники подбали і про комфорт пасажирів: оновили салонні дивани, ущільнили вікна, модернізували розсувні вхідні двері для безперешкодного доступу пасажирів на візках.

Після комісійного огляду виставки кращими її експонатами було визнано електровози ЧС2 (1 місце, а також заохочення за проведену деповськими ремонтниками модернізацію контролера машиніста та кнопки струмоприймача), ВЛ8 (друге місце), третю сходинку між собою поділили ВЛ11М5 та електропоїзд ЕР-2.

За словами директора регіональної філії Олександра МОМОТА, оновлення рухомого складу – постійний процес на Придніпровській залізниці. Навіть війна не перешкода, бо йдеться про безпеку вантажних і пасажирських перевезень, створення гідних умов праці для локомотивних бригад, яким наразі нерідко доводиться ризикувати своїм життям.

«Це вже четверта від початку військового вторгнення в Україну така виставка, – зазначив Олександр МОМОТ. – Кожні два-три місяці комісійно оглядаємо 5-6 відновлених одиниць з нашого локомотивного та моторвагонного парку. І темпів ремонту знижувати не плануємо».