slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На центральному вокзалі Дніпра з’явилася поїлка для тварин 23/02/2023

Залізничний вокзал Дніпро-Головний є приязним не лише до пасажирів, але й до їхніх чотирилапих улюбленців. Днями тут встановили поїлку, яка стане в пригоді тим, хто подорожує залізницею разом із тваринами.

Поїлка складається з великого резервуара з питною водою, закріпленого на стійці; клапана-краника та двох мисочок. У разі потреби пасажир може самостійно відкрити кран і напоїти улюбленця з мисочок унизу або набрати воду у власний посуд.

У резервуарі – очищена вода, яку вокзал отримує закоркованою в бутильованому вигляді. Доступ до резервуара мають лише працівники вокзалу. Вони замінюють бутиль по мірі потреби, а також регулярно миють мисочки.

За словами жительки Дніпра Ганни Терянік, яка багато років тримає собак, встановлення поїлки для тварин на залізничному вокзалі – чудова ідея:

«Раніше це було справжньою проблемою, особливо влітку, – говорить жінка. – Виходиш зі своїми чотирилапими підопічними з поїзда, вони змучені довгою поїздкою, хочуть пити, а пляшка з водою під рукою не завжди. Та й не кожен собака питиме з пляшки, а їдять усі переважно сухий корм. Тепер прямо на вокзалі – чиста вода, просто набирати, зручно пити».

Ганна на власні очі бачила, як турбуються про чотирилапих улюбленців у зарубіжжі. Тож рада, що і в Україні почали виховувати європейську культуру ставлення до тварин.

Вокзал Дніпро-Головний та ще 10 вокзалів України забезпечено такими поїлками завдяки співпраці Укрзалізниці та бренду корму для тварин Club 4 Paws від українського виробника Kormotech. Масштабна евакуація пасажирів від початку військового вторгнення показала, наскільки є важливими для українців їхні улюбленці. 112 тисяч тварин було перевезено в безпечні місця поїздами Укрзалізниці. Наразі українці повертаються додому, і теж не самі. Тож ініціатива зробити повернення максимально комфортним для всіх пасажирів, зокрема й чотирилапих, – саме в пору.