slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці дбають про санітарно-побутові потреби працівників 28/02/2023

І в умовах воєнного стану регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» проводить роботу зі створення належних умов виробничого побуту залізничників.

Так, у 2022 році на магістралі виконали поточні ремонти низки санітарно-побутових приміщень. Зокрема, було оновлено душові, туалетні кімнати, кімнати приймання їжі, пункти обігріву, гардеробні й сушарні в окремих виробничих підрозділах колійного, вагонного та локомотивного господарств, господарства електропостачання, Криворізької й Запорізької дирекцій залізничних перевезень.

Серед зробленого – заміна дерев’яних вікон і дверей на металопласти-кові, утеплення стін, оновлення водопровідних і тепломереж, напільних й облицювальних покриттів, сантехнічного обладнання, штукатурно-малярні роботи тощо.

У поточному році залізниця запланувала капітальні ремонти окремих санітарно-побутових корпусів на підприємствах локомотивного та енергогосподарства, поточні ремонти санітарно-побутових приміщень; придбання меблів, машин хімічного очищення спецодягу, побутової техніки для виробничих підрозділів тощо.

Нагадаємо, що ця робота проводиться відповідно до галузевої Програми покращення санітарно-побутових умов у виробничих підрозділах АТ «Укрзалізниця» на 2022-2025 роки.