slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці презентували оновлений рухомий склад 05/04/2023

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели чергову виставку-огляд рухомого складу після деповських ремонтів і модернізацій.

На центральному вокзалі м. Дніпро локомотивні й моторвагонне депо магістралі презентували чотири оновлені електровози, тепловоз та приміський електропоїзд.

Кілька місяців знадобилося фахівцям, щоб відремонтувати та модернізувати цю техніку, привести її до необхідного технічного й санітарного стану, осучаснити низку систем і пристроїв, забезпечити безпекові та ергономічні вимоги.

У результаті проведених робіт окремі локомотиви фактично отримали друге життя після тривалого простою, а «ветеранам» було подовжено строк експлуатації.

Традиційно в оновленому рухомому складі подбали про поліпшення умов праці локомотивних бригад, комфортність робочого простору залізничників: у кабінах облаштували зручні крісла, системи охолодження та сучасного освітлення, біотуалети; забезпечили мікрохвильовими печами, холодильниками, чайниками.

«Ми вкотре довели, що здатні справлятися з найскладнішими завданнями, навіть у надскладних умовах, адже на залізниці високопрофесійний колектив й усі, як один, працюють задля спільної мети. І що турбота про залізничників – наш незмінний пріоритет», – зазначив директор регіональної філії Олександр МОМОТ.

Це вже п’ята за період воєнного стану виставка рухомого складу, якому провели ремонти з подальшою модернізацією в умовах локомотивних та моторвагонних депо Придніпровської залізниці.

За результатами проведеного заходу призові місця посіли електровоз ВЛ11М, тепловоз ЧМЕ3 та електровоз ЧС7, відповідно – й трудові колективи, які працювали над оновленням цих локомотивів.