slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У колійному господарстві Придніпровської залізниці – весняні комісійні огляди 20/04/2023

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» проходить весняний комісійний огляд колій, пристроїв, споруд та земляного полотна, який триватиме до кінця травня.

Мета заходу – повна й ретельна ревізія колійної мережі після осінньо-зимового сезону, підготовка до літніх перевезень та активних ремонтних робіт у цей період.

Розпочато й весняний комісійний огляд залізничних переїздів. До кінця квітня залізничники спільно представниками Національної поліції, дорожньо-експлуатаційних організацій, служби автомобільних доріг України та міжрегіональних управлінь Державної служби України з безпеки на транспорті перевірять понад 250 залізничних переїздів, в тому числі майже 140 – з автобусним рухом.

Виявлені під час комісійних оглядів зауваження усуватимуться причетними підрозділами у жорстко встановлені терміни.

Слід зазначити, що в першому кварталі 2023 року на Придніпровській магістралі відремонтували майже 11 км колій: понад 4 км капітальним ремонтом, решту – середнім. Капітально відремонтовано також 5 стрілочних переводів. Роботи проводилися на основних напрямках залізничного руху. Було зафіксовано понад 200 випадків пошкодження об’єктів колійного господарства внаслідок обстрілів, що вимагало оперативного проведення відновних робіт для забезпечення стабільних перевезень пасажирів та вантажів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.