slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці успішно практикують формування з’єднаних поїздів та поїздів підвищеної довжини 10/05/2023

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» не тільки нарощують обсяги перевезень, але й беруться за вирішення складних експлуатаційних завдань.

Зокрема, для залізниці нагальною є потреба у формуванні з’єднаних поїздів та поїздів підвищеної довжини, що дозволяє збільшити пропускну й провізну спроможність окремих ділянок і напрямків, поліпшити використання локомотивного парку, прискорити просування вантажів до отримувачів; позитивно позначається на якісних та фінансових показниках роботи магістралі.

«Кожен такий поїзд – це найвищий рівень відповідальності, – говорить перший заступник директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» Анатолій БОРЕЦЬКИЙ. – Формування, водіння й пропускання з’єднаних поїздів та поїздів підвищеної довжини вимагає від задіяного персоналу, насамперед локомотивних бригад і диспетчерського апарату, неабиякої професійної майстерності, злагоджених дій на всіх етапах, упродовж всього маршруту прямування; неухильного дотримання численних регламентів та інструкцій, зокрема з питань безпеки руху».

Нещодавно на магістралі був сформований поїзд вагою 10 тисяч тонн, що стало знаковою подією: в умовах воєнного часу придніпровські залізничники не тільки нарощують обсяги перевезень, але й беруться за вирішення складних експлуатаційних завдань.

Загалом від початку 2023 року на Придніпровській залізниці провели 195 з’єднаних поїздів та 267 поїздів підвищеної довжини (станом на 8 травня). Першість у формуванні з’єднаних потягів тримають Криворізька та Дніпровська дирекції залізничних перевезень, за кількістю поїздів підвищеної довжини лідирують Дніпровська та Запорізька.

Придніпровські залізничники ставлять перед собою завдання нарощувати обсяги вантажоперевезень складами підвищеної довжини та з’єднаними поїздами.