slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники - за безпеку дорожнього руху 15/05/2023

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» доєдналася до участі в 7-му Глобальному тижні безпеки дорожнього руху.

Захід проводиться 15-21 травня в рамках Другого десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в 2021-2030 роках, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН. Його мета – об’єднати зусилля для зменшення аварійності й дорожнього травматизму; вжити профілактичні заходи, спрямовані на гарантування безпеки руху на автомобільних шляхах, зокрема під час перетину водіями залізничних переїздів.

В усіх виробничо-технологічних підрозділах магістралі розміщено інформаційні листи з матеріалами щодо Глобального тижня безпеки.

Упродовж робочої п’ятиденки заплановано зібрати трудові колективи, щоб поінформувати про стан і причини дорожньо-транспортного травматизму, а також рівень транспортної дисципліни.

З персоналом, насамперед водійським, будуть проведені позапланові інструктажі з Правил дорожнього руху, під час яких наголос робитиметься на недопустимості перевищувати швидкість руху; гарантуванні безпеки при перевезенні працівників і вантажів; неодмінному використанні пасків безпеки, а у темний час доби – і світлоповертальних елементів. Медики навчатимуть водіїв основам домедичної допомоги постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах.

Упродовж тижня у виробничих підрозділах також проінспектують виконання заходів з профілактики ДТП; підготовку транспортних засобів до роботи в літній період і проведення їм відповідного технічного обслуговування. Буде проведено контрольні випуски транспортних засобів на лінію.

Посилена увага приділятиметься й покращенню безпеки руху під час перетину залізничних переїздів. Зокрема, залізничники ревізують та за потреби відновлять у межах переїздів дорожні знаки (в тому числі на наземних пішохідних переходах), розмітку та зовнішнє освітлення, забезпечать водіям автотранспорту нормативну видимість поїзда, що наближається; працюватимуть над усуненням недоліків, виявлених під час комісійних обстежень залізничних переїздів.