slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль застерігає громадян від порушення правил безпеки на залізничному транспорті 18/05/2023

У воєнний час питання безпеки залізничного транспорту набувають ще більшої актуальності, а отже, привертають до себе посилену увагу залізничників.

За чотири місяці 2023 року фахівці регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели понад 120 перевірок освітлення станційних територій та маршрутів проходу громадян, перонів і пасажирських платформ.

На пішохідних мостах було відремонтовано низку дефектних сходів і настилів. Оновлено майже 2 км повітряний ліній електропередач, на яких енергетики повністю замінили застарілі дроти.

На станціях і перегонах залізничники встановили 150 інформаційних стендів попереджувального змісту та покажчиків безпечного пішохідного перетину колій; відновили на огорожах мостів, трансформаторних підстанцій і опорах ЛЕП понад 250 плакатів із застереженнями щодо електробезпеки.

Мета цих заходів – убезпечити персонал та сторонніх осіб, які користуються залізничною інфраструктурою; виховувати в населення культуру безпечної поведінки на залізничному транспорті.

Однак без особистої обережності громадян цілковитої безпеки на залізниці досягти вкрай складно.

У січні-квітні цього року на об’єктах магістралі отримали травми 13 сторонніх осіб, у тому числі 6 – зі смертельними наслідками. Причина цих травмувань – перехід через залізничні колії в невстановлених місцях, тобто грубе порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті.

Придніпровські залізничники закликають усіх, хто користується рухомим складом та залізничною інфраструктурою: бережіть себе! Ваше здоров’я й життя залежить від неухильного дотримання нескладних, здебільшого очевидних правил безпеки.

Відповідальність за неповнолітніх повністю несуть дорослі – батьки чи опікуни. Поясність дітям небезпеку гри на коліях та поблизу них, розкажіть, як слід поводитися на залізниці; цікавтеся, де і чим діти розважаються у вільний час. Такі бесіди будуть дуже доречними напередодні літніх канікул.