slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці відомча воєнізована охорона попередила 25 крадіжок вантажів і майна 26/05/2023

У січні-квітні 2023 року працівники Дніпровського та Криворізького загонів відомчої воєнізованої охорони філії «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця» попередили 25 крадіжок вантажів та залізничного майна на суму майже 275 тис. грн, затримали й передали підрозділам Національної поліції 24 зловмисників. Майже половину попереджених розкрадань припинено спільними зусиллями стрільців і правоохоронців.

Четверо злодіїв спіймалися на розкраданні вантажів, 20 – на крадіжках майна і деталей залізничної інфраструктури. В окремих випадках зловмисники мали із собою транспортні засоби, за допомогою яких намагалися вивезти вкрадене.

Так, 6 березня на станції Ерастівка було затримано 43-річного жителя смт Вишневе, який завантажував до коляски мотоцикла мішки з вугіллям. Тверде паливо та дерев’яні бруси, що очікували своєї черги, було заздалегідь скинуто з вантажного поїзда. Орієнтовна вартість украденого – майже 9,8 тис. грн.

Двадцятого березня за крадіжку кабелю зв’язку на перегоні 175-й км – Обвідна затримано 3 непрацюючих мешканців м. Дніпро. Орієнтовна сума збитку склала 14,5 тис. грн.

Двадцять шостого квітня на перегоні Синельникове-2 – Іларіонове затримано 35-річного жителя сел. Георгіївка, який займався незаконним вирубуванням дерев у смузі відведення залізниці. У «чорного» лісоруба вилучили 36 фрагментів дерев на суму понад 87 тис. грн.

Сьомого травня за крадіжку брухту з території вагоноремонтного підприємства був затриманий 34-річний чоловік.

Усіх розкрадачів стрільці відомчої воєнізованої охорони передали до правоохоронних органів.

На цей час за фактами попереджених крадіжок відкрито 8 кримінальних проваджень, у 6 випадків вжито інші заходи реагування.