slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Новорічний подарунок Синельниковому 3/1/2012

Напередодні нового 2012 року в Будинку культури і техніки локомотивного депо Синельникове ДП «Придніпровська залізниця» святкували входини після капітального ремонту.

Ремонтні роботи на цьому об’єкті було розпочато в липні 2011 року силами відомчого будівельно-монтажного управління експлуатаційних робіт №1. За півроку в двоповерховій будівлі виконали значний обсяг робіт – від розбирання старих елементів мурування стін, залізобетонних конструкцій і покрівлі до монтажу надійного даху з металевих ферм і металочерепиці, улаштування нових перегородок, підлоги, дверей і вікон з металопластику, утеплювання й сучасного оздоблювання фасаду та цоколю будівлі. Чимало попрацювати довелось і будівельникам, які шпаклювали, фарбували, клеїли шпалери й клали кахлі, що значно поліпшило інтер’єр приміщень. Також у будівлі виконані серйозні роботи з оновлення електропроводки, мереж водопостачання й каналізації, встановлені нові сантехнічні прилади та сучасна система електроопалювання. А довкола закладу для краси й зручності майстри вклали фігурну бруківку. Загальна вартість виконаних робіт склала майже 4,1 млн. гривень.

Після капітального ремонту Будинок науки й техніки локомотивного депо Синельникове змінився до невпізнанності. Він знову гостинно приймає у себе не тільки залізничників цієї важливої для діяльності всієї Придніпровської магістралі станції, але городян та їхніх дітей, яких приваблює мистецтво і цікавий відпочинок.