slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці снігоборотьба йде в робочому режимі 25/1/2012

Рідкі цього року снігопади й заметілі не захопили працівників Придніпровської залізниці зненацька – ще восени на підприємстві спланували й чітко відпрацювали дії на випадок зимової негоди. Тож, коли раптом рясно засніжило – спочатку в Криму, а затим і на решті територій, які обслуговує магістраль, залізничники в робочому порядку зосередились на снігоборотьбі, щоб унеможливити перебої у русі пасажирських поїздів приміського та дальнього сполучення і вантажних составів, а також створити на вокзалах і станціях Придніпровської магістралі безпечні і комфортні умови для пасажирів.

Щодоби по залізниці у снігоочисних роботах задіяні 12 снігоприбиральних машин СМ-2, 2 машини «Вєтерок», десятки одиниць автодорожньої техніки, близько 2 тис. працівників підприємства. На 31 станції працюють системи пневмообдувки стрілочних переводів.

На поточний момент основні роботи зі снігоборотьби зосереджені на території Дніпропетровської, Криворізької та Запорізької дирекцій залізничних перевезень, насамперед, на станціях П’ятихатки та Кривий Ріг, де випала найбільша кількість снігу (до 15-17 см). Зусиллями залізничників від снігу вже звільнено 92 км колії.

Рух пасажирських та вантажних поїздів по Придніпровській магістралі здійснюється за графіком.