slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці визначили кращого інженера з охорони праці 2011 року 1/2/2012

На Придніпровській залізниці провели конкурс на звання кращого інженера з охорони праці. Його учасниками стали 18 фахівців, які представляли усі чотири дирекції залізничних перевезень та низку структурних підрозділів магістралі.

Конкурс пройшов у кілька етапів, під час яких змагальники мали нагоду продемонструвати свої теоретичні й практичні знання у царині охорони праці, швидку реакцію та вміння зосередитись, а також творчий підхід до вирішення завдань.

У підсумку звання «Кращий інженер з охорони праці Придніпровської залізниці 2011 року» виборов представник Запорізького моторвагонного депо Андрій Хижний. Друге місце посіли Людмила Гнатенко (станція Євпаторія-Курорт) та Олександр Комар (служба колії), «бронза» дісталась Андрію Винокурову (Сімферопольське локомотивне депо), Ганні Яловій (вагонне депо станції Нижньодніпровськ-Вузол) та Марині Колесниковій (Сімферопольська дистанція колії).

Переможці й призери професійного змагання отримали цінні призи від керівництва Придніпровської залізниці та Дорпрофсожу.