slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця стабільно працює і за складних погодних умов 1/2/2012

На Придніпровській залізниці у складних погодних умовах (низькі температури по всій протяжності магістралі й рясні снігопади на окремих її ділянках) вживаються заходи до забезпечення в повному обсязі вантажних і пасажирських перевезень, а також безперебійної та безаварійної роботи самого підприємства.

На залізниці організовано цілодобове чергування аварійно-відновних бригад служб електропостачання та колії, у локомотивних і вагонних депо посилено увагу до стану гальмівних систем рухомого складу. Постійний контроль ведеться і за станом залізничних колій.

Усі пасажирські потяги виходять на маршрути лише зі справною системою опалення, із необхідним запасом вугілля. Будь-які негаразди оперативно усуваються.

Кількаденні снігопади при поривчастому вітрі, які спостерігаються на території Кримського півострова, спричинили тут утворення заметів і ускладнили залізничний рух на місцевих залізничних гілках. Наразі снігоприбиральні машини СМ-2 працюють по станціях Джанкой, Отрадна, Урожайна, Керч та ін. Для пришвидшення снігоочисних робіт на коліях залучається потрібна техніка зі станцій Мелітополь, Сімферополь та Запоріжжя.

На усіх вокзалах і станціях Кримської дирекції залізничних перевезень, які потрапили у зону негоди, пасажирські платформи і прилегла до них територія, оперативно звільняються від снігу, щоб уникнути травмування пасажирів і персоналу.

Особливі заходи безпеки та захисту вживаються і щодо працівників Придніпровської залізниці, задіяних у роботах на відкритому повітрі та у снігоборотьбі. Усіх робітників забезпечено теплим одягом, взуттям та рукавицями, а також гарячим харчуванням і чаєм, на станціях працюють пункти обігріву.

Рух вантажних і пасажирських поїздів по Придніпровській магістралі здійснюється за графіком.