slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Криму говорили про розвиток транспортної інфраструктури 3/2/2012

2 лютого в Раді Міністрів АР Крим відбулась робоча нарада з пріоритетних питань розвитку туризму й курортів Криму за участю Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та Голови Ради Міністрів Криму Анатолія Могильова. У нараді також узяли участь Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот, народні депутати України, представники Ради Міністрів автономії.

На нараді було презентовано проект розвитку західного узбережжя Кримського півострова, де, за словами Бориса Колеснікова, найближчим часом має бути створений курорт світового рівня. На реалізацію цього проекту, за попередніми оцінками, знадобиться близько 5 млрд. доларів (з яких 1,2 млрд. планується отримати із Державного бюджету), а серед першочергових заходів називається створення в Західному Криму сучасної інфраструктури, зокрема транспортної.

Відбулась також нарада Бориса Колеснікова з головою Севастопольської міської держадміністрації Володимиром Яцубою та керівним складом апарату міськдержадміністрації, на якій ішлося про наболіле для приморського міста питання будівництва транспортної розв’язки поблизу залізничного вокзалу. Міська влада, за словами В.Яцуби, готова частково профінансувати реалізацію даного проекту, щоб спільно з Придніпровською залізницею зрештою вирішити проблему утворення автомобільних заторів у цьому районі.

Нагадаємо, що плідна співпраця й порозуміння між владою Автономної Республіки Крим та керівництвом Придніпровської магістралі у вирішенні питань розвитку транспортної інфраструктури півострова вже мають наочні результати. Варто лише згадати поетапну модернізацію інфраструктури залізничного вузла в місті Сімферополі, який торік поповнився 5-ю й 6-ю пасажирськими платформами для приміського сполучення. Реалізуються спільні проекти будівництва на сімферопольському вокзалі конкорсу (переходу) з касовим павільйоном, що дасть можливість розділити пасажиропотоки дальнього та приміського сполучення, а також придбання приміського дизель-поїзда - для східних регіонів автономії.