slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці навчались фахівці з інвентаризації 8/2/2012

В управлінні Придніпровської залізниці за участю посадовців Укрзалізниці провели навчання представників служб та інших структурних підрозділів підприємства, відповідальних за проведення технічної інвентаризації його майнових та земельних ресурсів.

Присутнім було презентовано комплексну інформаційно-аналітичну систему автоматизації технологічних процесів обліку та управління майновими і земельними ресурсами залізничної галузі (АСМК).

Її на замовлення Державної адміністрації залізничного транспорту розробили фахівці Київського проектно-конструкторського бюро автоматизованих систем управління залізничним транспортом з метою підготовки галузі до реформування, а також для підвищення ефективності управління майновим комплексом структурних підрозділів Укрзалізниці.

У березні 2012 року АСМК має пройти дослідну експлуатацію, в тому числі й на чотирьох підприємствах Придніпровської магістралі, а запровадження її в промислову експлуатацію заплановане на квітень цього року. Тож метою навчання було донести до фахівців з інвентаризації функціональні можливості АСМК, поточний стан і перспективи її запровадження, регламент роботи над зауваженнями користувачів та випуску версій пілотної автоматизованої системи.

За словами головного конструктора АСМК Богдана Карбаня, переваги презентованої системи в тому, що «вона здійснює облік усіх аспектів ведення майнових об’єктів – організаційно-структурного, технічного, правового, просторово-територіального й фінансово-економічного, що є необхідною складовою ефективної системи управління». Крім того, АСМК повинна інтегруватись з уже існуючим програмним забезпеченням автоматизованого обліку та управління майновими й земельними ресурсами – такими, як АС «Технічна інвентаризація», АСБО «ФОБОС», що має пришвидшити й полегшити процес актуалізації даних.

- Але найбільша перевага АСМК в тому, що її база буде оновлюватись не періодично - під час чергової інвентаризації, а постійно, отже відображатиме реальний стан справ, - говорить Богдан Карбань.

Розробники автоматизованої інформаційно-аналітичної системи відповіли на запитання, що виникли в присутніх на навчанні, дали контактну інформацію, аби під час експлуатації нового програмного забезпечення не було жодних проблемних моментів.