slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Скоротилась кількість ДТП на залізничних переїздах Придніпровської магістралі 10/2/2012

Упродовж 2011 року у рамках Галузевої програми «Забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах» Придніпровська залізниця закрила 4 малодіяльні залізничні переїзди, ще 4 (без чергового) були переведені в розряд технологічних.

Два залізничні переїзди з автобусним рухом було обладнано автоматичною сигналізацією, стільки ж - системами відеонагляду, капітально відремонтовано – 17, укладено переїзний насип зі збірного залізобетону на 21 залізничному переїзді, покращено видимість на одному.

Торік схемами попереднього ввімкнення загороджувальної сигналізації при аварійному відкритті основних шлагбаумів було обладнано 9 залізничних переїздів, на 10 виконано модернізацію пристроїв переїзної автоматики.

На 46 переїзних світлофорах магістралі лампи накалювання у світлофорних голівках були замінені на краще видимі світлодиодні.

Також минулого року Придніпровська залізниця побудувала на 116 кілометрі перегону Нікополь-Марганець шляхопровід через залізничні колії.

Унаслідок цієї, а також інформаційно-профілактичної роботи кількість дорожньо-транспортних пригод на залізничних коліях підприємства зменшилась з 17 випадків (у 2010 році) до 11 (-35%). Зменшилась і тяжкість наслідків ДТП: 3 загиблих і 4 травмованих у 2011 році проти 50 загиблих і 18 травмованих у 2010 році.

Усі ДТП сталися з вини водіїв приватних транспортних засобів, які ігнорували увімкнені заборонні сигнали світлофора та звукові сигнали, поїзди, що наближалися до переїздів у межах видимості, або намагалися перетнути колію в невстановленому місці поза залізничним переїздом.

Придніпровська залізниця звертає увагу водіїв автотранспорту, що їх уважність і дисциплінованість є запорукою безпеки на коліях як самих керманичів і пасажирів їхніх авто, так і працівників і пасажирів залізничного транспорту.