slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровський вокзал пропонує пасажирам скористатись камерами зберігання багажу 15/2/2012

Кожен пасажир або відвідувач залізничного вокзалу Дніпропетровськ за потреби може залишити свої речі у камерах схову: автоматичній та стаціонарній.

Вартість зберігання в автоматичній камері становить 7 грн за 2 доби, стаціонарна обійдеться в 10 грн за великогабаритну ручну поклажу (вагою більше 50 кг, понад один метр заввишки та 2 - завдовжки, або зверх розмірів комірки) й 7 грн за решту речей. Усі речі у стаціонарній камері зберігаються до 24.00.

Аби покласти речі до автоматичної камери зберігання, пасажиру необхідно придбати у комірника жетон, покласти речі всередину камери, з внутрішньої сторони на шифраторі набрати довільну комбінацію з однієї букви та тризначного числа, потім опустити жетон у отвір і зачинити комірку. Для стаціонарної - досить просто віддати речі працівнику, який їх сам розмістить на вільному місці.

Якщо речі пасажира зберігаються у камерах схову понад встановлений термін без оплати, то їх передають до комісійного складу незатребуваних речей.

До того ж, усі забуті на вокзалі Дніпропетровськ чи у вагонах речі пасажири зможуть отримати назад саме у цих камерах схову, заплативши за їх зберігання.

Протягом 2011 року послугами автоматичних камер схову на вокзалі Дніпропетровська скористались близько 65 тис. пасажирів, стаціонарною – більше 33 тис. чол.