slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Культуру безпеки праці на Придніпровській залізниці виховують змалку 21/2/2012

Діти працівників Придніпровської залізниці стали активними учасниками Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», ініційованого Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгіпромнаглядом).

Долучити їх до участі в цьому творчому заході запропонували Укрзалізниця і Рада відомчої профспілки, де вважають, що прищеплювати високу культуру безпеки праці підростаючому поколінню - майбутнім роботодавцям і працівникам - слід ще змалку.

На Придніпровській магістралі, яка має власний досвід успішного проведення подібних дитячих конкурсів, пропозицію охоче підтримали. Тож тепер перед юними художниками (а їхній вік може становити від 6 до 18 років) із родин залізничників стоїть завдання: засобами образотворчого мистецтва продемонструвати оригінальне (але вірне!) бачення тематики охорони праці й промислової безпеки.

Нагадаємо, що сам конкурс оголошений з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці. Його мета – привернути суспільство до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховати у молоді високу культуру безпеки праці на виробництві, небайдуже ставлення до життя і здоров`я свого та оточуючих, сформувати високу культуру безпеки праці з дитинства. Пройде він у 2 етапи: регіональний відбірковий тур - січень-березень 2012 року, фінал та оголошення переможців – квітень 2012 р.