slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Євро-2012 відкриють вісім кас для іноземних пасажирів 27/2/2012

Придніпровська залізниця як перевізник гостей Євро-2012 готує свої вокзали до зустрічі з іноземними пасажирами. Для їх обслуговування відкриють по дві спеціалізовані каси на вокзалах Дніпропетровськ, Сімферополь, Севастополь та по одній - на вокзалах Запоріжжя-1 і Джанкой.

Щоб іноземні громадяни могли зорієнтуватись на вокзалах, на англійську перекладаються тексти оголошень про прибуття-відправлення поїздів, подачу поїзда під посадку пасажирів, інформаційні оголошення про роботу вокзалу, послуги на ньому тощо. На усіх світлових табло інформація про прибуття/відправлення поїздів теж буде надаватися англійською.

Для спілкування з іноземцями та їх обслуговування необхідний обсяг англійської лексики вже опанували 620 провідників пасажирських вагонів та 93 працівники вокзалів. Для їх навчання магістраль закупила 1699 словників, підручників та посібників.

З 34 студентів Дніпропетровського національного технічного університету залізничного транспорту імені Лазаряна, відібраних для роботи провідниками в пасажирських поїздах, шість уже пройшли професійне навчання й отримали відповідні посвідчення.

Крім того, на вокзалах Дніпропетровськ, Запоріжжя-1, Джанкой, Сімферополь і Севастополь будуть розміщені покажчики з піктограмами, інформація на яких відповідає міжнародним стандартам («Рекомендаціям про використанню єдиної символіки, уніфікованому відтворюванню піктограм для пасажирів в міжнародному сполученні»).

Нововведення допоможуть іноземцям краще орієнтуватися на вокзалах, вільніше користуватися сервісними послугами, значно покращать комфорт та інформування пасажирів і відвідувачів вокзалів.