slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Укрзалізниця: мешканців смт. Новоолексіївка Херсонської області було дезінформовано 13/3/2012

Останнім часом у засобах масової інформації з’явилася й обговорюється тема перетворення станції Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області на транзитну для значної кількості пасажирських потягів (таку, яку поїзди минають без зупинок), що начебто спричинить зрив курортного сезону на Азовському узбережжі регіону й позбавить місцеве населення засобів до існування.

Дана ситуація склалася через дезінформаційну кампанію, в якій природні побоювання та занепокоєність людей було використано з політичною метою. Місцева громада готова вдатися до рішучих дій, аж до втручання в роботу залізничного транспорту, аби відстоювати те, що забирати у мешканців Новоолексіївки ніхто не збирався.

Укрзалізниця повідомляє, що на поточний момент на залізницях України ведеться робота над складанням графіку руху пасажирських поїздів на 2012-2013 роки. Зауважимо, що графік руху поїздів змінюється. Отже, нині триває традиційна робота з узгодження графіку руху поїздів та території України та за її межами. Цей період підготовчої роботи над новим графіком і було використано для сіяння панічних настроїв.

Проектом нового графіку абсолютно не передбачається ізоляція жителів Новоолексіївки від залізничного сполучення чи обмеження пасажиропотоку по цій станції. Зокрема, зупинки поїздів усіх існуючих наразі напрямків: на Москву, Санкт-Петербург, Київ, Донецьк, Суми, Харків, Львів, Ковель, Мінськ, Гродно, Єкатеринбург, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Мурманськ, Череповець, Вологду, Воркуту, Луганськ, Смоленськ та інших будуть збережені.

Крім того, передбачається призначити по станції Новоолексіївка зупинку поїзда №172\171 сполученням Дніпропетровськ-Сімферополь в обох напрямках його руху і курсування ще одного електропоїзда сполученням Кривий Ріг – Генічеськ для перевезення відпочивальників (додатково до вже існуючих Запоріжжя – Генічеськ і Дніпропетровськ – Генічеськ).

Керівництво Придніпровської залізниці відкрито для обговорення проекту нового графіку руху пасажирських поїздів по станції Новоолексіївка з представниками місцевої влади, громадськими організаціями та мешканцями смт. Новоолексіївка, для чого вже створено відповідну робочу групу. Залізничники закликають до діалогу керівництво районної державної адміністрації та усіх зацікавлених для розробки прийнятного для усіх сторін рішення.

Також Укрзалізниця та Придніпровська магістраль звертаються до мешканців смт. Новоолексіївка та сусідніх районів з вимогою не втручатись у роботу залізничного транспорту та не зривати графік руху поїздів. Адже тим самим створюються незручності іншим громадянам – пасажирам.