slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Місячник безпеки руху поїздів: кількість транспортних подій зменшилась на третину 16/3/2012

У лютому 2012 року на Придніпровській залізниці, як і на решті стальних магістралей України, пройшов місячник безпеки руху поїздів.

У його рамках керівним складом усіх рівнів та ревізорським апаратом підприємства було здійснено понад 5,8 тис. перевірок, у тому числі й нічних, організації й проведення у господарствах залізниці роботи щодо гарантування безпеки руху потягів.

У ході цих перевірок було виявлено низку порушень і недоліків, які стали підставою для тимчасового закриття для руху 28 колій і 48 стрілочних переводів, обмеження швидкості руху на 7 коліях і 2 стрілочних переводах.

За результатами аналізу виявлених порушень і недоліків дисциплінарні стягнення отримали 187 працівників залізниці, понад 400 були направлені на позачергову перевірку знань у комісіях відповідного рівня, відібрано 72 талони попередження.

Упродовж лютого питання безпеки руху обов’язково порушувалися на всіх щотижневих апаратних нарадах при керівництві залізниці, за їх рішеннями вживалися невідкладні організаційні й технічні заходи, а також заходи дисциплінарного характеру.

У результаті роботи, проведеної у рамках місячника безпеки руху поїздів роботи на Придніпровській залізниці на третину зменшилась загальна кількість транспортних подій: 12 – у лютому цього року проти 18 – за аналогічний період 2011 року.