slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Конфлікт щодо введення нового графіка руху поїздів по ст. Новоолексіївка вичерпано 20/3/2012

19 березня 2012 року в результаті проведення зустрічі між місцевою владою смт. Новоолексіївка (Генічеський р-н Херсонської області), представниками громадських організацій та Придніпровської залізниці було визначено: запропонований залізничниками графік руху поїздів на 2012/2013 роки «охоплює всі внутрішні й міждержавні напрямки і в повному обсязі забезпечить завезення та вивезення пасажирів» для регіону.

Зокрема, у новому графіку руху будуть збережені зупинки поїздів усіх існуючих наразі напрямків: на Москву, Санкт-Петербург, Київ, Донецьк, Суми, Харків, Львів, Ковель, Мінськ, Гродно, Єкатеринбург, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Мурманськ, Череповець, Вологду, Воркуту, Луганськ, Смоленськ та інших.

Крім того, Придніпровська магістраль на підставі постійного моніторингу пасажиропотоку за потребою призначатиме нові пасажирські та приміські поїзди, а також зупинки по станції Новоолексіївка.

У ході проведеної зустрічі робочі групи від залізниці та Генічеського району дійшли згоди і в тому, що будь-які проблемні ситуації слід вирішувати виключно шляхом конструктивних переговорів, глибокого аналізу достовірної інформації з першоджерел, пошуку прийнятних для обох сторін компромісів, а втручання в роботу залізничного транспорту є недопустимим і створює незручності не тільки для залізничників, а й для пасажирів.

За словами головного інженера Придніпровської магістралі Юрія Тищенка, який очолював робочу групу підприємства, «спроби розставити по різні боки барикад залізничників і жителів Генічеського району - безглузді, адже і перші, й другі однаково зацікавлені у пасажирських перевезеннях».

«Складання нового графіка руху пасажирських поїздів, внесення в нього змін - це буденна робота фахівців залізниці. Щороку він покликаний поліпшити перевізний процес з урахуванням наявних перевізних ресурсів, безпеки руху поїздів, економічної доцільності й неодмінно - інтересів самих пасажирів, - зазначив Юрій Тищенко. - Тож побоювання місцевої громади щодо залізничної ізоляції Новоолексіївки та зриву курортного сезону марні».

Голова Генічеської районної державної адміністрації С.Німетуллаєв підкреслив, що місцева влада задоволена результатами співпраці з Придніпровською магістраллю й намагатиметься якомога ширше поінформувати про досягнуті домовленості населення регіону, щоб спростувати неправдиву викривлену інформацію й поставити крапку в конфлікті щодо руху пасажирських поїздів по станції Новоолексіївка.