slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Майстерню здоров`я» на залізничному вокзалі Дніпропетровськ відвідали більше 60 пасажирів 20/3/2012

Лікарі Дніпропетровської дорожньої лікарні станції Дніпропетровськ спільно з волонтерами Всеукраїнського лікарського товариства оглянули та проконсультували більше 60 пасажирів та відвідувачів залізничного вокзалу в рамках медичного профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров`я».

Під час акції всі бажаючі отримали консультації лікарів з питань профілактики простудних захворювань, поспілкувались з медиками щодо стану свого здоров`я, їм виміряли тиск та роздали спеціалізовану медичну літературу, пригостили чаєм та кавою.

За словами заступника головного лікаря з поліклінічної роботи ДЗ «Дніпропетровська дорожня лікарня станції Дніпропетровськ ДП «Придніпровська залізниця» Лариси Черкашиної, подібні акції мають гарні результати, адже допомагають людям звернути увагу на стан свого здоров`я та завчасно попередити хвороби.

«Протягом дня до нас звернулось чимало пасажирів та відвідувачів вокзалу, які скаржились на головний біль, температуру, біль у горлі та інші симптоми. Наші спеціалісти проконсультували кожного та надали необхідну терапевтичну допомогу. Ми сподіваємось, що робота не пройшла марно і такі заходи, як «Майстерня здоров`я», підштовхнуть людей дбати про своє здоров`я та вчасно звертатись до лікарів», - підкреслила Лариса Черкашина.

Нагадаємо, що акція «Майстерня здоров`я» проводиться за ініціативи Громадської ради Міністерства охорони здоров`я України та Укрзалізниці і присвячена профілактиці простудних захворювань на залізницях України.