slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Направлено локомотивні бригади на підготовку для роботи на швидкісних електропоїздах 27/3/2012

З 19 березня по 21 квітня 2012 року п’ять локомотивних бригад Дніпропетровського моторвагонного депо (у складі машиніста й помічника машиніста) проходитимуть навчання з питань експлуатації та технічного обслуговування швидкісних електропоїздів HRCS2 виробництва «Hyundai Rotem» у Лубенському центрі професійної освіти Південної залізниці.

Кандидатів на навчання відповідно до «Положення про проведення професійного відбору кандидатів на посади машиніст електропоїзда прискореного, помічник машиніста електропоїзда прискореного, начальник поїзда прискореного, стюард поїзда прискореного» добирали за віковими, медичними й професійними критеріями.

Лубенський центр професійної освіти Південної залізниці підготує машиністів і помічників машиністів електропоїздів «Хюндай» не лише для Придніпровської магістралі, але й решти залізниць України. До участі в навчальному процесі запрошено іноземних фахівців, обізнаних з експлуатацією швидкісних корейських локомотивів.

Нагадаємо, що на Південній залізниці наразі знаходяться два електропоїзди виробництва «Hyundai Rotem», ще два прийдуть до Харкова в другій декаді квітня. Їх випробування за участю фахівців Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Південної залізниці та заводу-виробника розпочнуться наступного тижня, а в дослідну експлуатацію швидкісні електропоїзди надійдуть в першій декаді травня.