slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровський залізничний вокзал посів перше місце серед залізничних вокзалів України 27/3/2012

Залізничний вокзал Дніпропетровськ посів перше місце серед залізничних вокзалів України в галузевому змаганні за результатами роботи у 2011 році.

Перехідний прапор та Почесну грамоту Державної адміністрації залізничного транспорту України начальнику залізничного вокзалу Дніпропетровськ Ніні Виклюк вручив заступник начальника Головного пасажирського управління Укрзалізниці Іван Карпяк.

«Вокзал Дніпропетровськ переміг за багатьма позиціями, зокрема за кількістю перевезених пасажирів (у 2011 році їх було 16 мільйонів) та за фінансово-економічними показниками своєї діяльності», - прокоментував Іван Карпяк.

За словами Ніни Виклюк, перемога вокзалу в галузевому змаганні - це досягнення кожного працівника, результат спільної злагодженої роботи всього колективу.

«Наша перемога – це, в першу чергу, велика відповідальність перед пасажирами, які чекатимуть від нас ще кращої роботи та більш якісного обслуговування. Життя не стоїть на місці, воно постійно вимагає нових знань і вмінь, тому ми постійно шукаємо щось нове для своїх пасажирів та гостей вокзалу», - відзначила Ніна Виклюк.

Також переможцями галузевого змагання за 2011 рік стали: станції Айвазовська, Сімферополь, Грекувата, Мелітопольська дистанція колії, інформаційно-обчислювальний центр магістралі. Друге місце вибороли Дніпропетровське будівельно-монтажне експлуатаційне управління, спеціалізований будівельно-монтажний поїзд № 397, станція Дніпропетровськ, дистанція колії Запоріжжя-2, колійна машинна станція № 80, Нікопольське моторвагонне депо. Третє місце посіли Дніпропетровська дирекція залізничних перевезень, станції Феодосія та Пологи, Сімферопольська дистанція захисних лісонасаджень, Дніпропетровська перша управлінська дистанція зв’язку, Сімферопольська дистанція електропостачання, Запорізьке будівельно-монтажне експлуатаційне управління.

Загалом, колектив Придніпровської залізниці став «бронзовим» призером галузевого змагання 2011-го року.