slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У швидкісних поїздах харчування мають організовувати професійні компанії - Укрзалізниця 28/3/2012

Укрзалізниця шукає партнерів для обслуговування швидкісних поїздів. Оголошено конкурс на відбір компанії для надання кейтерінгових послуг в 10 електропоїздах виробництва Hyundai.

Зокрема, йдеться про організацію харчування пасажирів під час подорожі з можливістю поповнення запасів на станціях Київ, Донецьк, Харків, Львів, Дніпропетровськ.

У складі міжрегіонального електропоїзда знаходиться один вагон з буфетом, що оснащений холодильником, конвенційною духовою шафою, мийкою для рук, приміщенням для схоронності продуктів та двома сервісними візками.

У приміщенні буфету не буде столиків та стільців, адже споживання продуктів пасажирами передбачається на своєму місці, як у літаках.

Компанія, що буде обслуговувати пасажирів харчуванням повинна впродовж одного рейсу нагодувати 579 осіб. Передбачено, що пасажирам першого та другого класів будуть надаватися ланч-бокси, для другого класу також передбачений економ-ланч.

В Укрзалізниці впевнені, що для покращення рівня обслуговування пасажирів, у сферу організації харчування у поїздах повинна прийти спеціалізована компанія, що має технічні можливості та досвід громадського харчування.