slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці закликають не втручатись у роботу магістралі 3/4/2012

Працівники Придніпровської залізниці занепокоєні випадками несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту та його зумисного пошкодження. З початку 2012 року зафіксовано 11 таких спроб, які завдали магістралі збитків на суму 18,4 тис. грн.

Так, 16 лютого на станції Мудрьона невідомі розмалювали вагони приміського електропоїзда; за два дні на станції Верхівцеве - розобладнали 4 плафони й розбили 4 лампи освітлення, понівечили люк огляду салонних розсувних дверей та одну з половинок автоматичних дверей, зірвали технологічні люки, а також 3 віконних рами в одному з вагонів електропотяга; 24 лютого на цій же станції було розбито скло у двох вагонах приміського состава; 17 березня - розмальовано вагони електропоїзда на станції Дніпропетровськ.

Придніпровські залізничники закликають громадян не втручатися у роботу залізничного транспорту. Навіть незначне пошкодження вагонів, вікон тощо призводить до серйозних витрат на відновлювальні роботи, затримок поїздів, а головне - несе потенційну загрозу здоров`ю та життю пасажирів і працівників залізниці.