slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Співпрацюємо з місцевими органами влади у питаннях забезпечення пасажирських перевезень 3/4/2012

Керівництво Придніпровської залізниці відкрите для конструктивної співпраці з місцевими органами влади всіх рівнів з питань забезпечення пасажирських перевезень у регіонах, які обслуговує магістраль.

Так, у березні цього року на підприємстві з розумінням поставились до прохання керівництва Запорізької обласної державної адміністрації поновити рух потягів маршрутом Мелітополь – Нововесела – Федорівка – Верхній Токмак – Мелітополь.

У відповідь на звернення селищної громади з 19 березня було відновлено зупинку приміського електропоїзда № 6534 сполученням Запоріжжя – Дніпропетровськ по станції Славгород (Синельниківський район Дніпропетровської області).

А для зручності жителів обласного центру приміські електропотяги №№ 6172/6173, 6174/6175 сполученням Дніпропетровськ – Красноград –Дніпропетровськ з 1 квітня знову почали курсувати із залізничного вокзалу Дніпропетровськ-Головний.

Загалом же на Придніпровській залізниці прагнуть залучити місцеві органи влади до формування соціального замовлення на пасажирські перевезення, згідно з яким будуть визначатися цільові маршрути, обсяги перевезень, рівень тарифів, категорії й обсяги пільгових перевезень і, відповідно, обсяги субсидування цих затрат.