slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Один з кращих вокзалів України готується приймати гостей Євро-2012 9/4/2012

В інформаційній агенції «Міст-Дніпро» відбулась прес-конференція начальника Дніпропетровського залізничного вокзалу Ніни Виклюк. Насамперед, журналістів цікавила новина про те, що вокзал Дніпропетровська став одним з кращих в Україні.

- Це справді так. Нас визнано кращими в галузевому змаганні за підсумками 2011 року, - розповіла Ніна Виклюк. - До уваги бралась низка показників – як кількісних, так і якісних: відправлення пасажирів (минулого року це 16 мільйонів осіб: 14 – у приміському сполученні, 2 – в дальньому, тобто щоденно понад 43 тисяч чоловік), наявність обґрунтованих скарг і браку в роботі, дохідність підприємства, економне використання коштів, продуктивність праці, різноманіття та якість послуг для пасажирів, виробничий травматизм тощо.

За словами Ніни Виклюк, перемога в галузевому змаганні – це досягнення всього колективу, який, не полишаючи передової когорти, йшов до найвищої сходинки впродовж шести років, а також стимул до нових досягнень, вирішення більш складних завдань.

- Одним з таких завдань, - розповіла начальник вокзалу, - буде перевезення іноземних вболівальників в міста, де проходитимуть матчі футбольного чемпіонату Євро-2012. Ми готуємось до значного напливу закордонних пасажирів. Уже пройшли навчання англійській мові 32 працівники вокзалу, які безпосередньо спілкуватимуться з іноземними гостями Дніпропетровська. Це диктори, працівники довідкового бюро, сервісного центру та багажного відділення, білетні касири. Для полегшення порозуміння з неангломовними пасажирами вокзалом придбано розмовники німецькою, французькою та польською. Готуємо до відкриття спеціальні каси для обслуговування іноземних вболівальників. Усі візуальні надписи на території вокзалу вже продубльовано англійською, наразі працюємо над перекладом і голосової інформації, - розповіла Ніна Виклюк.

Посилена увага в цей період, зрозуміло, буде приділятися гарантуванню безпеки пасажирів, відвідувачів та працівників вокзалу Дніпропетровськ. Минулого року в його приміщеннях додатково було встановлено понад 20 нових відеокамер, оновлено застарілі. Сьогодні, за словами Ніни Виклюк, усі платформи вокзалу, тунель і приміщення масового перебування людей цілком «вкриті» системою відеонагляду. Працездатна резервна система енергозабезпечення. Відпрацьовано чітку взаємодію з причетними службами на випадок надзвичайних ситуацій. Тож, на думку начальника вокзалу, його гості (і не лише іноземні) у період футбольного чемпіонату будуть убезпечені від прикрих «несподіванок».

Ніна Виклюк також відповіла на запитання журналістів щодо введення Укрзалізницею гнучкої системи тарифів на пасажирські перевезення у внутрішньодержавному сполученні й роботу зі скаргами пасажирів.