slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Представники Придніпровської залізниці взяли участь в командно-штабних навчаннях 10/4/2012

На Дніпропетровщині, на базі державного підприємства «Дніпродзержинське лісове господарство», пройшли командно-штабні навчання з ліквідації лісових пожеж на чолі з начальником служби Цивільного захисту Дніпропетровської області – головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Вілкулом.

Під час командно-штабних навчань відпрацьовувалося гасіння зімітованої на площі 22 га лісової пожежі шляхом підривних робіт та за допомогою авіації. Загалом у ліквідації умовної надзвичайної ситуації було задіяно близько 200 фахівців, до 40 одиниць інженерної, військової, спеціальної, пожежної й авіатехніки.

У заході взяли участь Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога, голова Державного агентства лісового та мисливського господарства Віктор Сівець, представник лісової служби США Ричард Ласко, голова обласної ради Євген Удод, начальники головних територіальних управлінь і територіальних управлінь МНС міст Києва, Севастополя та всіх областей України.

На командно-штабні навчання також були запрошені керівники підприємств, установ і організацій Дніпропетровщини, які входять до складу сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій Дніпропетровської області і зазвичай залучаються до ліквідації наслідків масштабних НС у регіоні.

ДП «Придніпровська залізниця» на заході представляв начальник підприємства Олександр Момот.