slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юних залізничників вчили правилам безпеки 16/4/2012

На Придніпровській залізниці стартував місячник профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів шкіл, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій.

У його рамках тематичний захід пройшов і на Дніпропетровській дитячій залізниці. Перед юними залізничниками виступили в.о начальника служби охорони праці Придніпровської залізниці Ольга Чернова, начальник дитячої залізниці Роман Куриленко, заступник голови Дорпрофсожу Андрій Лейко, інженер з невиробничого травматизму служби охорони праці Придніпровської залізниці Андрій Хімчик, начальник сектору охорони праці Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Ольга Савченко.

«Основна увага під час місячника невиробничого травматизму приділена профілактиці дитячого травматизму на залізничних об’єктах. Ми сподіваємось, що ви, як майбутні залізничники та наші колеги, донесете до своїх знайомих, друзів та однолітків інформацію про безпечне поводження на залізниці. Разом ми зможемо зменшити сумну статистику травмованих та покалічених людей через необережність та незнання правил безпеки», - відзначила Ольга Чернова.

У рамках заходу серед юних залізничників пройшли змагання і конкурси на кращого знавця правил безпеки на залізниці, діти розіграли повчальні випадки з життя та виробничої діяльності залізничників, розповіли, як поводитись у різних ситуаціях у потягах та на залізниці взагалі.

Також цього дня вихованцям дитячої залізниці продемонстрували профілактичні відеоролики та мультфільми, які у доступній формі проілюстрували основні правила безпечної поведінки у поїздах та на об’єктах залізничної інфраструктури.