slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Посилено готуємося до Євро-2012 17/4/2012

Придніпровська залізниця готується до пасажирських перевезень іноземних вболівальників під час Євро-2012.

На підприємстві створено робочі групи для забезпечення функціонування залізниці та управління рухом під час проведення футбольного чемпіонату, а також для розгляду заявок на перевезення організованих груп вболівальників, формування додаткових поїздів, розробки графіка їх руху в цей період.

За словами начальника ДП «Придніпровська залізниця» Олександра Момота, під час роботи із зарубіжними гостями Євро-2012 магістраль не відчуватиме дефіциту кадрів, що володіють іноземною мовою. Адже на залізниці заздалегідь провели конкурс серед студентів Дніпропетровського технічного національного університету залізничного транспорту, що вільно говорять англійською, для відбору обслуговуючого персоналу в пасажирські поїзди на час проведення футбольного чемпіонату. Тридцять чотири кандидати наразі вже опановують професію провідника. Навчання спілкуванню англійською мовою пройшли й 713 працівників пасажирської служби (провідники та працівники вокзалів), закуплено словники-розмовники для тих підрозділів магістралі, які безпосередньо обслуговуватимуть іноземних вболівальників.

- Обладнання вокзалів теж дозволить закордонним гостям Євро-2012 почуватись у нас комфортно, - зазначив Олександр Момот. – Ми зробимо все так, як у іноземних аеропортах, де людина на шляху від літака до таксі не має потреби ставити запитання, бо і без слів зрозуміло, де багаж, туалет тощо.

Для цього основні вокзали магістралі вже обладнано піктограмами міжнародних стандартів, текстовою візуальною інформацією на англійській мові. Готуються до перекладу й голосові оголошення.

Наразі на вокзалах Придніпровської залізниці встановлено 46 табло, технічно здатних надавати іноземним пасажирам інформацію про прибуття-відправлення поїздів англійською.

Також для обслуговування іноземних вболівальників на основних вокзалах залізниці планується відкрити вісім спеціалізованих квиткових кас: по дві - у Дніпропетровську, Сімферополі, Севастополі, по одній - на вокзалі Запоріжжя-1 та Джанкой.