slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця відкриває новий сезон 26/4/2012

Дніпропетровська дитяча залізниця Придніпровської магістралі 1 травня урочисто відкриває новий літній сезон: рух прогулянкових поїздів та навчання дітей і підлітків залізничним професіям.

Аби юні подорожувальники могли комфортно й цікаво проїхатись запропонованими їм маршрутами, на дитячій залізниці добре підготувалися: повністю відремонтували та оснастили всім необхідним рухомий склад, озеленили територію.

Багато нового відкриє цьогорічний сезон і для самих вихованців дитячої залізниці. Для них він буде насиченим та багатим на різні подорожі Україною, під час яких вони ознайомляться з роботою своїх колег та поділяться набутим досвідом. До того ж юним придніпровським залізничникам придбають нову форму.

Як зазначалося раніше, до 2015 року Дніпропетровська дитяча залізниця має перейти на європейські норми перевезення, обслуговування та навчання молодого покоління. Для цього тут повністю оновлять матеріально-технічну базу, замінять шляхи, локомотиви, відремонтуємо тунелі Пушкіна і Маяковського, капітально відремонтуємо станцію Піонерську, до якої підведуть усі необхідні комунікації.

Велику допомогу в розвитку і навчанні підростаючого покоління надає керівництво Придніпровської залізниці та Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень. Зокрема, зараз юні залізничники активно використовують у своїй роботі та навчанні нові комп'ютери, мультимедійну дошку і ноутбук, які дитяча залізниця отримала на своє 75-річчя від дорослих колег.

Для довідки: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року і є однією з найстаріших дитячих залізниць України. Протяжність її колій складає 2 км. Щорічно Дніпропетровська дитяча залізниця перевозить до 15 тисяч дітей. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів, допомагають їм у цьому 17 кваліфікованих дорослих працівників дитячої залізниці.