slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Говорили про реформування залізничної галузі 3/5/2012

Днями в актовій залі управління Придніпровської залізниці відбулась зустріч першого заступника Генерального директора Укрзалізниці Сергія Болоболіна і в.о. начальника Головного управління реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці Андрія Буковинського з трудовим колективом підприємства.

На зустрічі також були присутні начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, заступник голови Дорпрофсожу Валерій Шило, керівники структурних підрозділів магістралі й територіальних профспілок, а її темою стало обговорення питань реформування залізничної галузі.

Насамперед, ішлося про те, що наразі найбільше хвилює залізничників, - наслідки акціонування залізничного транспорту, зокрема для самих трудових колективів.

Реформування й приватизація – поняття не тотожні, - пояснив присутнім у залі перший заступник Генерального директора Укрзалізниці.

- Уся інфраструктура залізниць України після реформування залишиться у власності держави, - наголосив Сергій Болоболін. - Ніколи не будуть приватизовані колії, контактна мережа, система безпеки, локомотивний парк, система керування рухом, - зазначив він.

Крім того, за словами першого заступника Генерального директора Укрзалізниці, реформування залізничного транспорту України відбуватиметься з урахуванням інтересів трудових колективів залізниць, зі збереженням соціальних гарантій та відомчої медицини.

Детальніше про мету й завдання реформування залізничної галузі, а також про очікувані наслідки цього процесу і світовий досвід вирішення аналогічних проблем придніпровським залізничникам розповів в.о. начальника Головного управління реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці Андрій Буковинський.

За його словами, реформування галузі відкриє доступ до інвестицій, зокрема, приватного капіталу, забезпечить відновлення й модернізацію основних фондів, рівний доступ до інфраструктури незалежно від форм власності, рівні тарифні умови для всіх учасників ринку, поліпшить якість обслуговування клієнтів, зрештою, зробить економіку галузі прозорою і зрозумілою.

Питання, які ставили представникам Укрзалізниці залізничники Придніпровської магістралі, стосувалися збереження соціальних гарантій для працюючих і пенсіонерів підприємства, скорочення штатної чисельності, подальшої долі відомчої медицини й системи відомчої освіти, підтримки ветеранського руху тощо.

Зустріч пройшла в діловій обстановці й стала ще однієї ланкою роз’яснювальної роботи, яка проводиться на Придніпровській залізниці з метою донести трудовим колективам підприємства достовірну інформацію про реформування залізничної галузі, не допустити панічних настроїв чи соціальної напруги в них.