slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни 8/5/2012

Напередодні святкування 67-ї річниці Великої Перемоги на Придніпровській залізниці вшанували ветеранів-залізничників, які брали участь у Великій Вітчизняній війні.

Присутніх привітали начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв, голова ради ветеранів Валерій Козловський.

«Шановні наші ветерани та захисники, від щирого серця вітаємо Вас з Днем Перемоги. Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг та робимо все, що в наших силах, аби Ви довше радували нас: надаємо постійну фінансову допомогу та підтримуємо питання медичного страхування, завжди раді допомогти словом і ділом. Запевняю, що в жодному разі реформування залізничної галузі не вплине на соціальні гарантії та захист ветеранів війни. Здоров`я Вам, сил та наснаги, шановні наші захисники. Дякуємо Вам за чисте небо над головою та за те, що зараз живемо у вільній країні», - привітав ветеранів Олександр Момот.

Олександр Букреєв та Валерій Козловський запевнили сивочолих гостей заходу, що керівництво Придніпровської залізниці й надалі буде підтримувати ветеранів і пенсіонерів та надавати їм необхідну допомогу.

Цього дня Почесні грамоти та подяки Державної адміністрації залізничного транспорту України, Придніпровської залізниці та премії отримали колишній машиніст електровоза Дніпропетровського локомотивного депо Ілля Швидкий, колишній начальник станції Баглій Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Євген Матющенко, колишній помічник машиніста електровоза локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол Володимир Іванніков, колишні механіки рефрижераторного поїзда Синельниківського пасажирського вагонного депо Іван Ізвєков та Дмитро Покотілов, колишній прасувальник та провідник пасажирського вагона Дніпропетровського пасажирського вагонного депо Віра Лихачова та Микола Пріщенко, колишній начальник штабу цивільної оборони Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Микола Чернишенко.

Протягом зустрічі для присутніх звучали пісні воєнних років у виконанні вихованців дитячого естрадного колективу «БІС» Будинку науки та техніки Придніпровської залізниці. Після завершення урочистостей ветеранів-залізничників запросили на «солдатську кашу», де вони у невимушеній обстановці згадали бойові роки та поспілкувалися один з одним.

Для довідки: На ветеранському обліку Придніпровської залізниці стоять понад 5,5 тис. учасників Великої Вітчизняної війни та 600 учасників бойових дій.