slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Запорізькій дитячій залізниці відкрили пам’ятний знак до Дня Перемоги 8/5/2012

До Дня Перемоги на Запорізькій дитячій залізниці на зупинці «30 років Перемоги» відкрили пам’ятний знак на честь солдат, які у роки війни неподалік форсували річку Дніпро.

На урочистому відкритті були присутні губернатор Запорізької області Олександр Пеклушенко, голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, міський голова Запоріжжя Олександр Син, начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, начальник Запорізької дитячої залізниці Раїса Козак, голова міської організації ветеранів Віктор Короленко, архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука, вихованці Запорізької дитячої залізниці, ветерани Великої Вітчизняної війни.

«Сьогодні ми встановили цей пам’ятний знак на честь Великої Перемоги нашого народу над фашистськими загарбниками. За нашою свободою стоїть доля кожного солдата, який потом і кров`ю, не жаліючи свого здоров`я та життя, виборов нам волю. Ми вдячні ветеранам за те, що маємо змогу сьогодні жити у вільній країні», - звернувся до присутніх Олександр Пеклушенко.

Олександр Момот привітав ветеранів з Днем Перемоги, побажав їм здоров`я та довголіття.

«Для нас ветерани війни завжди стоять на першому місці, адже завдяки їм ми зараз можемо спокійно жити та бути впевненим у мирному майбутньому. На Придніпровській залізниці свого часу працювали близько 6 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни та 600 учасників бойових дій. Кожний ветеран знаходить підтримку та допомогу з нашого боку як у фінансовому, так і у медичному плані. Щомісячно на їх медичне страхування залізниця направляє близько мільйона гривень», - розповів О.Момот. Він також подякував керівництву області за активну підтримку та допомогу Запорізькій дитячій залізниці.

Цього дня для ветеранів та гостей заходу лунали пісні воєнних років у виконанні вихованців Запорізької дитячої залізниці та дитячого колективу «Дзвінкі голоси» із Запоріжжя.

Для довідки: На установку пам’ятного знаку на Запорізькій дитячій залізниці з бюджету Запорізької області було виділено 280 тис. грн.