slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Севастополі урочисто розпочали реконструкцію мосту біля залізничного вокзалу 14/5/2012

На виконання доручення Президента України в Севастополі розпочато реконструкцію автомобільного мосту біля залізничного вокзалу.

На урочистостях з нагоди закладення на Привокзальній площі капсули з посланням нащадкам, які житимуть у 2112 році, й пам’ятної дошки, присвяченої початку робіт, були присутні голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської ради Юрій Дойніков, начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, ветерани Великої Вітчизняної війни, городяни.


За словами голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимира Яцуби, «реконструкція автомобільного мосту в районі залізничного вокзалу – давня потреба Севастополя», особливо густонаселеного Нахімовського району, для якого міст, зведений у 50-х роках минулого століття, є чи не єдиною транспортною артерією, що з’єднує його з містом. Низька пропускна спроможність мосту нервує городян годинними заторами і негативно позначається на усій транспортній мережі Севастополя. Тому саме розвиток мостового сполучення у районі залізничного вокзалу місцева влада визначила одним із своїх пріоритетів.

Непроста інженерна проблема вирішуватиметься спільними зусиллями місцевої влади та ДП «Придніпровська залізниця», які плідно співпрацюють уже не один рік.

«Нам доведеться будувати, не зупиняючи ні автомобільного руху мостом, щоб не ускладнювати життя міста, ні залізничного руху коліями, що дуже важливо у літній період, коли пасажиропотік у Крим зростає майже втричі, - зазначив начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот. – Однак, певен, упораємось. Адже маємо серйозного партнера-підрядника і висококваліфікованих фахівців на самій залізниці, в професійній майстерності яких я анітрохи не сумніваюсь. Тож роботу буде виконано вчасно й якісно – городянам сподобається», - підсумував начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот.

Проект нової мостової розв’язки розроблено інститутом «Севастопольський «Будпроект». Він передбачає розширення двох існуючих мостів у районі залізничного вокзалу шляхом прибудови до них нових. У підсумку загальна ширина мостів складе 25,5 м. Це будуть сучасні автомобільні шляхопроводи з двома смугами руху, двосторонніми зонами безпеки, пішохідними тротуарами й бар’єрним загородженням.

Фінансування робіт загальною вартістю близько 70 млн. гривень здійснюватиметься коштом ДП «Придніпровська залізниця» та бюджету Севастополя. Планом капітальних вкладень Придніпровської магістралі на 2012 рік на ці потреби передбачено 40 млн. гривень, місцева влада планує виділити 8 млн. гривень.

Реалізація цього проекту дозволить суттєво підвищити пропускну спроможність міської транспортної системи Севастополя, поєднати між собою кілька густонаселених районів, поліпшити екологічну обстановку в місті. Тисячі городян отримають можливість швидко, комфортно й безпечно добиратися додому чи до місця роботи без тривалого стояння в автомобільних заторах. Завдяки зменшенню транспортного навантаження на існуючі конструкції мосту стане можливим вирішити й задавнені експлуатаційні проблеми мосту, викликані його зношенням.