slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Оздоровчі заклади залізниці до кінця року приймуть 1356 пенсіонерів-залізничників 15/5/2012

Відомчі оздоровчі заклади Придніпровської магістралі відкрили сезон для пенсіонерів-залізничників. До кінця травня у них відпочинуть й оздоровляться 1026 колишніх працівників підприємства.

Зокрема, у пансіонаті ім. Ю.Гагаріна (м. Євпаторія) – 260 чоловік, пансіонаті «Феодосія» (м. Феодосія) – 400 чол., пансіонатах «Прибій» та «Запоріжжя» (Арабатська стрілка) - 200 та 96 чол. відповідно, 70 пенсіонерів - у лінійній лікарні с. Клубівка.

Як розповів голова ради ветеранів Придніпровської залізниці Валерій Козловський, оздоровчі заклади магістралі повністю підготовлені до прийому відпочивальників: відремонтовані й укомплектовані кваліфікованим персоналом, зокрема, медиками.

«Керівництво Придніпровської залізниці дбає про оздоровлення пенсіонерів-залізничників. Путівки на відпочинок вони отримують безкоштовно, у пансіонатах створено усі умови для комфортного перебування та оздоровлення. Ветерани вдячні керівництву магістралі за розуміння та підтримку пенсіонерів як словом, так і ділом», - відзначив Валерій Козловський.

Загалом до кінця року в оздоровчих закладах Придніпровської залізниці відпочинуть 1356 пенсіонерів-залізничників.