slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З 09.00 17 травня поїзди на Кримському напрямку йдуть за графіком 17/5/2012

16 травня 2012 року о 13.40 на 1407-му кілометрі перегону Краснопартизанська – Урожайна по парній колії у середині вантажного потяга в складі 52 порожніх вагонів стався схід 19-ти вагонів із виходом 5-ти вагонів у негабарит по непарній колії і перекриттям руху по ній.

Постраждалих немає. Причини та збитки сходу з’ясовуються.

Відновні роботи на місці сходу вагонів ведуться силами й засобами ДП «Придніпровська залізниця». Рух пасажирських потягів по непарній колії було відновлено ще 16 травня о 23.00. Ремонтні роботи по парній колії знаходяться у стадії завершення й орієнтовно будуть закінчені сьогодні о 12.00. При цьому з 09.00 пасажирські поїзди в обох напрямках ідуть за графіком.

Унаслідок сходу вагонів сталася затримка низки пасажирських поїздів. Керівництвом Придніпровської залізниці та Кримської дирекції залізничних перевезень було оперативно організовано видачу пасажирам мінеральної води по станціях Елеваторна й Краснопартизанська, чаю, кави й мінеральної води – по станції Сімферополь.

Пасажирам поїздів, які затримались на станціях Сімферополь та Джанкой, було запропоновано безкоштовно скористатись послугами кімнат відпочинку і залів очікування. Також було організовано перевезення пасажирів, що висловили таке бажання, від даних станцій до місця призначення автобусами.