slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Магістраль за літо оздоровить майже 3,5 тисячі дітей залізничників 29/5/2012

Дитячі оздоровчі табори Придніпровської залізниці практично готові приймати на оздоровлення та відпочинок дітей працівників підприємства. Літній сезон у них стартує 15 червня (саме тоді заїде перша зміна юних відпочивальників) і триватиме до 18 серпня.

Цього літа в таборі ім. Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія) планують оздоровити 1263 дітей, у «Айвазовському» (м. Феодосія) – 780, у «Соколі» (Арабатська Стрілка) – 1260 та ще 150 дітлахів - у таборі «Юний локомотивець» (с. Великий Луг).

Зараз у цих оздоровчих закладах завершують облаштовувати територію, спортивні майданчики та пляжні зони, ремонтувати спальні корпуси, перевіряють справність комунікацій. Ведеться робота з підбору кадрів для роботи в літній період, насамперед, педагогів і медиків. Готуються спеціальні поїзди для перевезень дітей на відпочинок.

Крім того на підприємстві діють 4 пансіонати – ім. Ю.О.Гагаріна (м.Євпаторія), «Феодосія» (м. Феодосія), «Прибій» і «Запоріжжя» на Арабатській Стрілці, бази відпочинку «Експрес» та «Січ», у яких вже відпочивають нинішні й колишні працівники залізниці.

Загалом на підготовку відомчих оздоровчих закладів Колективним договором Придніпровської залізниці передбачено 7 млн грн., з них – 5,5 млн грн. – на проведення ремонтів та 1,5 млн грн. – на придбання необхідного обладнання.

Нагадаємо, що протягом оздоровчого сезону 2011 року у дитячих оздоровчих таборах Придніпровської залізниці відпочило близько 3 тисяч дітей працівників магістралі.